ZAKUPY DO DOMU

ZAKUPY DO DOMU

 

Szykuje się ważne wyjście, a Ty nie masz czasu i ochoty biegać po sklepach w celu znalezienia odpowiedniej kreacji? A może jesteś zapracowana lub najzwyczajniej w świecie nie lubisz chodzić po sklepach?

Z łatwością wyciągnę Cię z opresji. Sprawię, że myśl o zakupach nie będzie Cię przysparzać o mdłości. Pokażę, że zakupy mogą być łatwe i przyjemne.

Kontakt on-line jest szybki i przyjemny. Dzwonisz lub piszesz. W trakcie rozmowy ustalamy najważniejsze kwestie. Definiujemy problem i przechodzimy do znalezienia odpowiedniego i satysfakcjonującego rozwiązania. Będą mi potrzebne 2 zdjęcia- sylwetki i twarzy. Wypełniony kwestionariusz, dane i rozmiary.

Stylizacja do pracy, na spacer, wesele znajomych, wymiana całego asortymentu? Nie ma rzeczy niemożliwych ! W zależności od tego, czego potrzebujesz podejmiemy kolejne kroki.

Z gotowymi stylizacjami przyjadę do Ciebie bezpośrednio, po przymiarkach zdecydujesz co chciałbyś/chciałabyś zatrzymać a z czego zrezygnujemy. Do Ciebie należy ostateczna decyzja.

Widzisz? Zakupy mogą być szybkie i przyjemne ! Pozwól mi wziąć sprawy w swoje ręce a ja zajmę się wszystkim.

Cena usługi: wycena indywidualna