TWIN-SET Simona Barbieri

Dopiero pół roku temu poznałam lepiej markę TWIN-SET, a ma ona już ponad 20 lat ! Moje pierwsze wrażenie, skąd taka wysoka cena przy zwykłych rzeczach….Dopiero po przymierzeniu i zapoznaniu się z historią marki zrozumiałam.

Zakładając ubrania z  kolekcji poczułam się niesamowicie swobodnie. Zaczęłam zwracać uwagę na ciekawe rozwiązania w użyteczności poszczególnych ubrań, łączenia materiałów, liczne koronki i aplikacje.

Każda marka ma swoją historię i ideę, która może być bardzo inspirująca. Kilka słów o ubraniach stworzonych z Miłości…

Marka TWIN SET jest kojarzona z luksusem, smakowaniem życia, sławna dzięki swojemu stylowi i charyzmie. Założycielami jest małżeństwo Tiziano Sgarbi – dyrektor administracyjny i Simona Barbieri – dyrektor kreatywny. Dlatego logo włoskiej marki to serce, jako symbol miłości i pasji, która wiązała się z jej powstaniem.

Główne centrum produkcyjne znajduje się w Carpi. Tam oraz w drugiej fabryce, w Modenie, wysoko wykwalifikowani technicy śledzą wszystkie etapy produkcji zarówno dzianin, jak i konfekcji – łącząc innowację z tradycją. Styl i jakość połączone z doskonałą obsługą klienta pozwalają na zdefiniowanie TWIN SET Simona Barbieri, jako jeden z najbardziej reprezentacyjnych marek mody damskiej, Made in Italy.

Jeśli również w was siedzi ukryta romantyczka, która pragnie czuć się kobieco ale za razem swobodnie każdego dnia, to właśnie ubrania tej marki mogą przypaść wam do gustu.

 

Z ciepłym powiewem słońca, kiedy jeszcze dni były długie i gorące, stylizacja Love Twin Set.

 

1 2aa 3 4 5 IMG_3203a kkaa111Mon-316no7

 

PHOTOGRAPHER- Kasieńka

BREECHES- Twin Set

BLOUSE- Twin Set

BAG- Twin Set

BOOTS- H&M

 

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz