SUPERGIRL

 

Od ponad dwóch lat żyję w Warszawie, studiowałam w Olsztynie, a wychowałam się w małej miejscowości na Mazurach. Niezależnie od miejsca zamieszkania, zauważyłam pewną tendencję: kobiety w dzisiejszych czasach mają większą świadomość własnych potrzeb i realizacji swoich pragnień. Często spotykam niezależne kobiety, które sukcesywnie dążą do swoich celów, świadome swojej wartości i talentów walczą z codziennymi stereotypami.

Wśród mojej rodziny, przyjaciół, znajomych podziwiam wiele kobiet. Każda z nich jest inna. Na swojej drodze napotykają różnego rodzaju problemy, przeszkody, sytuacje losowe, na które często nie ma się wpływu. Mimo walki o marzenia każda z nich, nigdy nie staje się obojętna na potrzeby najbliższych. Próbują pogodzić macierzyństwo z chęcią własnej realizacji, z chorobami najbliższych, pomocą rodzicom, ciężką pracą, samotnością, albo czasami sytuacją nasuwającą jedno stwierdzenie: ,,to skomplikowane…”

A w tym wszystkim zawsze potrafią znaleźć promyk pozytywnej energii, która daje wiarę w to, że mogą więcej.

 

Mam ogromne szczęście mając od najmłodszych lat przykład cudownych kobiet, które są dla mnie inspiracją. Podziwiam każdą z nich za odwagę i miłość, jaką potrafią obdarzać innych i walczyć o swoje marzenia.

Dla mnie każda z nich jest super bohaterem: jedna będąc- wspaniałą matką, inna marzycielką, podróżującą po świecie, kolejna kobietą, która chce poświecić swoje życie rodzinie, sztuce, pasji by móc obdarzać innych swoim dziełem twórczości.

Dla każdego szczęście ma inny wymiar, ale ważne by w życiu nie zatracić siebie i walczyć o marzenia, a największe szczęście damy najbliższym gdy oni sami będą widzieli je w nas.

 

Wcale nie dziwię się, że każdy projektant chcę tworzyć dla silnych, niezależnych kobiet. Już nasze mamy takie były, tylko zmieniły się środki i narzędzia, ale wspólny cel został ten sam. Mamy odwagę walczyć o swoje marzenia, pozycję, karierę ale w tym wszystkim obdarzać szczęściem innych. To jest niezmienne. Kobiety, które mnie otaczają chcą się dzielić sobą dla innych, swoją wiedzą, nauką, pasją, twórczością.

Na całym świecie projektanci inspirują się tym wzorem współczesnej kobiety. Na sesji poniżej przedstawiam markę Rinascimento, która również się pod tym podpisuje.

 

Styliści Rinascimento interpretują pragnienia kobiety prawdziwej, dynamicznej, niezależnej i świadomej swojej kobiecości. Kreują niezwykle kobiecy, energiczny i współczesny total-look. Dzięki filozofii produkcyjnej sektora pronto moda, której misją jest wysoka jakość i szybkość produkcji, kolekcje marki pozostają zawsze świeże i na topie.

Nowa kolekcja jesień- zima 2015 nawiązuje do bardzo swobodnych stylizacji. Najważniejsza jest wolność i kreatywność. Łączy w sobie przeciwieństwa, rockowego ducha, młodzieżowego pazura i delikatnej kobiecości.

Z kolekcji wybrałam bardzo wygodne, dopasowane spodnie w kolorze grafitu. Białą bluzkę o oryginalnym kroju ze zwiewnej tkaniny. W ten sposób powstała elegancka stylizacja przełamana miejskim lookiem, który nadają buty.

M-3320M-3283M-3334M-3309 M-3349M-3371M-3352 M-3375 M-3392 M-3404 M-3466 M-3584gotowy

Photographer– Daniel Konopka

SHIRT- Rinascimento

PANTS- Rinascimento

SHOES- Calvin Klein

BAG- Coccinelle

WATCH- Hilfiger

SUNGLASSES- Fendi

 

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz