Rihanna for PUMA

rihanna-x-puma-fot-serwis-prasowy

Odpowiednie sportowe ubrania i buty to ważna podstawa treningów. Buty chronią przed kontuzjami, specjalny usztywniany biustonosz to komfort i wygoda w czasie wykonywania ćwiczeń. Idealne ubrania sportowe można znaleźć w najnowszej kolekcji marki Puma Forever Faster, której ambasadorką została m.in. Rihanna.

Gwiazda wzięła udział w kampanii reklamowej i zaprezentowała na sobie zestaw sportowych ubrań Pumy, w którego skład wchodzą: biustonosz stabilizujący PWRShape Bra, legginsy PWRShape Tight oraz buty Ignite XT. Marka Puma zapewnia, że biustonosz ogranicza ruch piersi nawet do 80 proc., co daje poczucie komfortu podczas ćwiczeń. Na uwagę zasługują także legginsy, które dzięki taśmom przy skórze zwiększają wydajność treningu i mogą usprawnić przepływ limfy pod skórą (zmniejsza to uczucie „zakwasów”). Do tego w materiale legginsów użyto włókien, które odprowadzają wilgoć!

Niepowtarzalny duch Rihanny, twórcza energia i sprawność na scenie, jak i poza sprawiła, że piosenkarka jest idealną ambasadarką marki, która ceni sobie siłę i indywidualność.

Moją uwagę zwróciły niesamowite zdjęcia bilbordów, super koncepcja i zjawiskowa Rihanna.

Nie wiem jak Wy, ale mnie przekonali by wypróbować, któryś z ich produktów. Zawsze to kolejna motywacja żeby regularnie uczęszczać na treningi…

M.

01-rihanna-puma (1) 459916-img-rihanna-copy-1140x641 CJSE3-BUsAASz5z COiIy0gWoAAlErb COixUOgWUAIUQThRihanna-Puma-Sneakersrihanna-puma-2 rihanna-x-puma-fot-serwis-prasowy (2) rihanna-x-puma-fot-serwis-prasowy (3) z18674757Q,Rihanna-w-kampanii-PUMA

You May Also Like

Dodaj komentarz