PRZEGLĄD GARDEROBY I ANALIZA SYLWETKI

PRZEGLĄD GARDEROBY I ANALIZA SYLWETKI

 

Na początku zapraszam na kawę przy, której poznamy się bliżej. Podczas spotkania przeprowadzę z Tobą rozmowę o oczekiwaniach, rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości, oraz określimy scenariusz naszej wspólnej współpracy.

Na pewno znasz ten problem- szafa pęka w szwach, a Ty nie masz co na siebie włożyć.

Detoksykacja szafy pozwoli nam wyeliminować elementy garderoby, które nie pasują do Twojej sylwetki, stylu życia, urody oraz osobowości.

Z wyselekcjonowanych rzeczy skomponuje dla Ciebie bazę ubraniową, niebanalne propozycje zestawów oraz ocenię czego Ci jeszcze brakuje w szafie.

Pokaże Ci w jaki sposób łączyć ze sobą elementy garderoby, jakie kroje, wzory pasują do Twojej sylwetki. Nadamy Twojej szafie nowe życie i oryginalny sznyt.

Styl jest kwestią proporcji. Tylko harmonijne komponowanie stroju pozwala na umiejętne kreowanie sylwetki.

Najważniejsze zadanie przy określeniu sylwetki? Zapomnieć o tym, co same o sobie myślimy! Często mamy kompleksy czy wyobrażenia, które kompletnie nie przystają do rzeczywistego obrazu.

Pokaże Ci, jak umiejętnie maskować niedoskonałości figury a co robić żeby podkreślać atuty. Dowiesz się, jak niezależnie od okazji zawsze czuć się świetnie i dzięki temu nie tylko zaakceptować siebie ale i pokochać swoją figurę.

Cena usługi: 550 zł