MN Monika Niemotko

Co zajmowało mi tyle czasu przez ostatnie miesiące ? Praca nad nową kolekcją marki sygnowanej moim imieniem i nazwiskiem. Oprócz codziennej pracy w standardzie 8 h/ 5 dni w tygodniu dodatkowo pracuje przy zleceniach stylizacji, odszyciami na miarę. Dopiero w wolnej chwili z czystej przyjemności i pasji projektuję odzież do kolekcji.

Jak wszystko pogodzić ? Praca na etat, dodatkowe zlecenia, spotkania z klientkami, prowadzenie marki, bloga, treningi, dieta, codzienne obowiązki…a gdzie czas dla najbliższych i chwila relaxu?

Zdaje mi się, że im więcej mamy obowiązków tym lepiej potrafimy się zorganizować.

Ciężko ? Możliwe, że tak tym bardziej, że same dojazdy w Warszawie to prawdziwy pochłaniacz czasu. Ale jak pomyślę, że są kobiety, które jeszcze posiadają rodzinę, dzieci i potrafią się też realizować to kto ma ciężej?

Minęły dwa lat od kiedy założyłam bloga, potem obrona dyplomu, założenie marki, własnej działalności a ja nadal nie czuję się spełniona. Znajome mówią ,,Patrz, jak dużo osiągnęłaś…staż w TVN, stylizacja sesji dla znanej gazety, własna marka to chociażby trzy powody do dumy…” . Tylko ja tego tak nie widzę. Dla mnie to nadal mało bo wiem, że można więcej, bo ciągle mam do siebie pretensje, że nadal za mało czasu poświęcam pracy. A przecież bez poświęcenia nikt nie zaszedł na szczyt.

Tylko problem w tym, że zapału mam dużo, pomysłów też nie brakuje tylko, jak przychodzi codzienność coś się ,,rozjeżdża”…

Czemu tak jest? Moja teoria jest jedna, największym wrogiem nas jest strach i brak wiary w siebie, czyli my sami.

 

 

 

 

 

MWWA-3865
MWWA-3908 MWWA-3936 (1) MWWA-3946 MWWA-3951 MWWA-3957 (1) MWWA-3965 MWWA-3971 MWWA-3987 MWWA-4007 (1) MWWA-4028 (1) MWWA-4030 MWWA-4038 MWWA-4043 MWWA-4057

PHOTOGRAPHER- Daniel Konopka

BLOUSE- MN Monika Niemotko

SKIRT- MN Monika Niemotko

BAG- Parfois

SHOES-  www.spartoo.pl

Share This Story

street fashion/sesje

You May Also Like

Dodaj komentarz