METAMORFOZA

METAMORFOZA

Bezstresowa i dostosowana do Twoich wymagań.

Zakupy ze stylistką, nowa fryzura i profesjonalny makijaż. Od tego dnia Ty jesteś gwiazdą!

 

Spotkanie przy kawie. Chcę poznać Twoje wymagania. Pamiętaj, że pięknie wyglądasz tylko w tych ubraniach, w których dobrze się czujesz. Poznamy się bliżej po to, żeby Cię ubrać, ale nie przebrać. Zadam Ci mnóstwo pytań dotyczących stylu życia, fryzury i makijażu.

Czy wiesz, jaki przekaz chcesz wysłać światu swoim wyglądem?

Określenie typu sylwetki/ analiza kolorystyczna Sylwetka i jej proporcje są najważniejsze niezależnie od rozmiaru. A kolor? Zniechęcę Cię do czerni, daję słowo!

Fryzura. Wiemy, że znalezienie fryzjera idealnego graniczy z cudem. Mam go dla Ciebie! Pracuję tylko z wybranymi i sprawdzonymi, którzy uważnie słuchają sugestii, ale również potrafią dobrać doskonałą dla Ciebie fryzurę i kolor włosów.

Makijaż. Domyślamy się, że nie masz zbyt wiele czasu na codzienny make-up. Moja wizażystka nie tylko profesjonalnie Cię umaluje, ale także nauczy wykonywania makijażu codziennego oraz stworzy listę kosmetyków najlepszych dla Ciebie.

Zakupy. Od razu komponujemy zestawy. Pojedyncze rzeczy nas nie interesują. Przekonam Cię do dodatków. Wybieram tylko rzeczy, które są idealne dla Ciebie. Ty decydujesz czy i kiedy je kupisz.

Cała metamorfoza uwieńczona będzie profesjonalną sesją, która ma przypominać o Twojej pozytywnej przemianie i pokazać jaka jesteś piękna.

Sesja. Jeżeli będziesz chciała uwieńczyć swoją zmianę, zorganizuję profesjonalną sesję byś poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowy po całej metamorfozie.

Efekt?

Dobrane rzeczy, które świetnie pasują do Twojego charakteru, stylu życia i sylwetki.

Kolory, które są dopasowane indywidualnie do Ciebie.

Wzmacniamy Twoją pewność siebie.

Zupełnie nowy wizerunek, w którym wszystkie elementy do siebie pasują.

 

Cała metamorfoza trwa dwa dni. Przekonaj się sama, jak Twoje samopoczucie się poprawi gdy przekonasz się, że możesz świetnie wyglądać każdego dnia !

Czy jesteś gotowa na nowy etap w życiu?

 

Moja oferta skierowana jest także do mężczyzn, którzy chcą wzmocnić pewność siebie przez interesujący wygląd, lub przejść metamorfozę pod okiem specjalistów.

Cena usługi: Wycena indywidualna, zależnie od zakresu usług.