Zapraszam na spotkanie z marką fuerza!

11a

 

FUERZA znaczy siła. Dla projektantki marki Magdaleny Białas, siłą, mocą marki jest to co nosimy w sobie – nasze emocje, nasze uczucia, bycie prawdziwym w tym co robimy. Jeśli będziemy żyć w zgodzie z samym sobą to poczujemy naszą siłę – naszą wewnętrzną fuerzę.

Każda z nas jest wyjątkową kobietą, ale dostrzeżemy to tylko wtedy gdy zaakceptujemy siebie, takie jakie jesteśmy i odkryjemy swoją własną drogę w życiu. Dopiero gdy pozbędziemy się stereotypów,  przestaniemy się porównywać, odrzucimy powszechne normy, uprzedzenia skupimy się na sobie odkryjemy co daje nam prawdziwe szczęście.

FUERZA dedykowana jest dla kobiet, które już się określiły, wiedzą co chcą w życiu robić, co sprawia im radość, a czego nie lubią. Często mają już swoją określoną drogę w życiu. I tego życzę każdej z Was!

Najnowsza kolekcja FUERZA by Agnieszka Kawiorska zachwyca równowagą pomiędzy minimalizmem a użytecznością. Dedykowana paniom szukającym szyku w klasycznym wydaniu i kobiecym stylu.

Kolekcja Estilo to subtelność w luksusowym wydaniu. Biżuteria stworzona z muszli.

Marka o unikalnej filozofii, inspirowana Katalonią. Dlatego powstała również kolekcja Catalunya, która wykonana jest ze stali szlachetnej. Delikatne elementy perfekcyjnie współgrają z ciałem niczym kobieta tańcząca na ulicy Katalonii z tęsknoty za zmysłowością i harmonią.

Biżuteria FUERZA Cuero jest nowoczesna, dzika i niejednoznaczna jak Katalonia, która podąża za nowymi formami i kształtami.

Jesteśmy tak różnorodne, że tylko szeroki wybór zapewni nam możliwość wybrania biżuterii odpowiedniej dla nas indywidualnie.

 

Bądźmy inspiracją dla siebie wzajemnie drogie Panie, nie wstydźmy się mówić o naszych uczuciach, marzeniach i pragnieniach.  Bo w nas samych jest największa siła, a wspólnie możemy więcej.

Dla mnie każda z Was jest moją własną inspiracją i siłą do realizacji marzeń.

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE Z MARKĄ FUERZA!

1b 1c 2 3b 4 4a 5 (2) 9 11 11a 11b 15 15a 15b 16 17 18 18b 18c 20 21

PHOTOGRAPHER- www.fototrochimiak.pl

JEWELLERY- FUERZA  www.fuerza.pl

BAG- Franco Morenzo

SHIRT- ANA Cichosz

TROUSERS- ANA Cichosz

SHOES- H&M

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz