konkurs- slap watch !

IMG_4692

Jakiś czas temu miałam przyjemność współpracować ze SLAP Watch przy sesji wizerunkowej marki, jako stylistka.
Efektem współpracy jest sesja poniżej. Zacytuje słowa o marce z ich własnej strony, ponieważ podoba mi się sposób w jaki wprowadzają w świat SLAP Watch.

Dla mnie silikonowe zegarki to przede wszystkim ciekawy element stylizacji a jego największą zaletą jest uniwersalność. Pasują zarówno do eleganckich, nowoczesnych stylizacji jak i do sportowego looku.

 

,,SLAP Watch to designerski gadżet, inny niż wszystkie.

W stylu vintage: Ponadczasowy – wyznacza nowy trend w historii zegarków, modny i stylowy. Wygodny – samonakładający się. Jego bransoleta to zgrabna silikonowa linijka(dopasowywuję się do ręki).

 

  • Dba o Ciebie – bransoleta wykonana jest z antyallergicznego silikonu.
  • Kolorowy dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji…
  • Możesz personalizować go do woli –100 kombinacji (wkrótce więcej).
  • Możliwość nabycia dodatkowych pasków.
  • Idealny na prezent –po prostu time2slap…

 

To produkt dla ludzi kreatywnych i kochających zabawę kolorami. Soczyste barwy zegarków, wpisujące się w najnowsze trendy światowej mody, tworzą symbol nowej, kultowej marki.

SLAP™Watch podbiły nie tylko rynek europejski.

W Stanach Zjednoczonych przywracają modę na kolorowe dodatki rodem z lat 80. Sklep umożliwia kupno wspaniałego oryginalnego zegarka –składającego się z tarczy i silikonowego paska –w jednym z dziesięciu intensywnych kolorów. Jeśli zdecydujesz się na więcej niż jeden zegarek, możesz je ze sobą dowolnie mieszać – w zależności od upodobań, stylu i nastroju. Później będziesz mógł dokupić dodatkowe paski.

Myślisz o niebieskich migdałach? A może patrzysz na świat przez różowe okulary? Twój SLAP™Watch dostosuje się do Ciebie i Twojego humoru. Nie musisz już widzieć wszystkiego czarno na białym – podaruj sobie odrobinę szaleństwa i baw się kolorami razem z silikonowymi zegarkami SLAP™Watch!”

SZCZEGÓŁY KONKURSU NA : https://www.facebook.com/SmartFashionOFFICIAL/

IMG_4034 IMG_4069a IMG_4136 IMG_4191a IMG_4362 IMG_4540 IMG_4610a IMG_4673 IMG_4726 IMG_4758 IMG_4850 IMG_4895 IMG_4918 IMG_4938 IMG_4972aaa IMG_4985 IMG_5067 IMG_5101a

PHOTOGRAPHER- FotoTrochimiak

WATCH- SLAP Watch

Jewellery- Lulu Bijoux by Agnieszka Mrozińska

SUNGLASSES- RotSunglasses

JACKET AND VEST- Alex Caprice

PART WOMEN CLOTHES- MNfashiondesigner

You May Also Like

Dodaj komentarz