GET THE LONDON LOOK

 

Uliczna awangarda to dwa słowa najlepiej charakteryzujące Londyn. Stolica Anglii słynie z ,,modowych freaków”, zestawiających ubrania i dodatki w zupełnie nietypowy sposób.

Konkurs Rimmela ,, London Look” był moją kolejną inspiracją do sesji, zaczynając od ubioru po fryzurę i makijaż. Przekroczyłam moją osobistą granicę w stylizacji i kompletnie oddałam się zabawie modą.

Tworząc ją myślałam o cechach charakterystycznych dla tego stylu. Łączenie luźnych ciuchów z drogimi ubraniami projektantów. Obcisłe rurki, groteskowe buty, zwierzęce motywy, futrzane kamizelki, kapelusze i obszerna góra. Na co dzień styl rockowy przełamany elementami glamour. Łączyć można dosłownie wszystko. Główna zasada Londynu? Brak zasad i jakichkolwiek ograniczeń!

Wydawać by się mogło, że Londyński Look jest niechlujny, ale to pozornie bardzo przemyślane połączenia.

W tej stylizacji starałam wyrazić siebie w zupełnie inny sposób. Najważniejsze by nie tylko pokazać swój niepowtarzalny styl, ale i osobowość. Mimo tego, że na co dzień nie ubieram się w taki sposób, w tej stylizacji czułam się nadzwyczaj dobrze i przede wszystkim bardzo swobodnie.

Ciekawym doświadczeniem jest złamać zasady, przekroczyć bezpieczny grunt, poddać się szaleństwu. Nie zastanawiajmy się nad tym co inny powiedzą, ubierajmy się tak, jak nam w duszy gra.

Póki nie spróbujemy przekroczyć barier, nie dowiemy się dokąd sięgają. Bawmy się modą bez ograniczeń, na tym polega cała radość Londynu !

 

1 2 3 4 5a 5b 8 9 10 11

PHOTOGRAPHER- Urszula Święcicka

JACKET- Zara

RED SHIRT- Tally Waijl

GREY/ LONG SHIRT- My project

TROUSERS- Noisy may

SHOES- Loft37

BAG- Anna Cichosz

 

You May Also Like

Dodaj komentarz