ELLE MAN- nowy luksusowy magazyn dla mężczyzn !

1

Pierwsza Polska, modowa gazeta dla mężczyzn!

Czy nasi faceci są gotowi na zmiany i w końcu pozwolą sobie na zabawę modą ? Męski must have, magazyn skierowany dla mężczyzn sukcesu, mieszkańców dużych miast, świadomych swojego stylu. Dla takich osób został stworzony pierwszy numer.

Moim zdaniem gazeta ELLE Man, powinna znaleźć się na liście każdego mężczyzny. Nie ważne czy pochodzisz z dużego miasta, w jakim jesteś wieku, czy interesujesz się modą. Jeżeli zależy Ci by dobrze wyglądać, ale nie do końca czujesz się dobrze w temacie mody, tym bardziej ta gazeta jest dla ciebie!

Mnóstwo inspiracji, świetnych sesji, prezentacja nowych trendów, propozycje stylizacji. Przecież mężczyźni to wzrokowcy, czy to nie najlepsza pomoc w nauce by wyrobić sobie dobry styl ? A może świat mody wkręci Ci na tyle, by stał się twoją codziennością, a stylizacje zaczną sprawiać Ci przyjemność. Gdy zobaczysz, jak dobry ubiór może wpływać na odbiór Twojej osoby, może moda stanie się również twoim światem…

Moja rada ? Baw się modą i znajdź swój styl ryzykując, bez podjęcia próby nie dowiesz się w czym czujesz się najlepiej i co do ciebie pasuje.

Spotkałam się z różnym odbiorem pierwszego wydania ELLE Man. Osobiście jestem zachwycona treścią, sesjami magazynu…zakochana ! Ciekawymi artykułami, inspiracjami nie tylko z działu mody. To również porady ekspertów, wywiady, informacje z show-biznesu i kultury.

Wraz z pojawieniem się pierwszego wydania ELLE Man na rynku zadebiutuje także sekcja elleman.pl, w której Czytelnicy znajdą jeszcze więcej inspiracji.

Mimo, że ELLE MAN powstało dla mężczyzn, sama również dołączam ją do swojej listy zakupów, ulubionych gazet.

Osobiście nie mogę doczekać się już kolejnego numeru !

Poniżej przedstawiam zdjęcia z gazety, jako smaczek dla osób jeszcze nieprzekonanych.

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz