BOHOBOCO ponad schematami

4vl2uIoju2CF907t_display

MODA ZACIERA CORAZ WIĘCEJ RÓŻNIC- kampania BOHOBOCO pokazuje, że wiek nie ma znaczenia. Piękno jest w każdej kobiecie. Jesienno-zimową kolekcja duetu promuje wyjątkowa sesja, ponownie z udziałem aktorki Heleny Norowicz. Współczesny minimalizm w połączeniu z retro kobiecością. Subtelna kolorystyka, różnorodne połączenia tkanin, a wszystko zachowane w duchu lat 40. i 70.

Miałam okazję być na ostatnim pokazie kolekcji. Jak zaczarowana chłonęłam wizualne piękno kolorów, materiałów i dodatków. Muzyka Vivaldiego wypełniała całą przestrzeń, a modelki swobodnie, bez pośpiechu prezentowały kolekcje. Na koniec z wdziękiem i prawdziwą klasa wyszła muza projektantów, ubrana w czarny garnitur. Gromkie brawa nie miały końca, moim zdaniem pokaz na miarę światowej mody!

Aktorka w najnowszej sesji duetu BOHOBOCO udowodniła, że nie zależnie od metryki każdy może czuć się modnie i sexownie. A wiek emerytalny nie zabrania szaleństwa z modą, można zachować klasę z dozą odwagi nawet na co dzień.

 

 

 

4vl2uIoju2CF907t_display 35NHx9Ng7aQuWncT_display AdwF7O54YU7GU57Q_display ASADOCMj9Tt9RbE2_display BOHOBOCO_AW15_WEB-08 BOHOBOCO-czołówka-fot.-BOHOBOCO jnXRjXNs0BLLqcWV_display NhJrsK1tQMIwp2xt_display YVuzpcjF6tEu0RuD_display

Kampania Bohoboco jesień zima 2015

fot. Mateusz Stankiewicz

You May Also Like

Dodaj komentarz