_FASHION_I DONT LIKE IT, I LOVE IT !

 

 

,,Pod pojęciem mody rozumiemy potrzebę naśladowania, która ma na celu identyfikowanie się z innymi. Jest to psychiczna, ale i społeczna potrzeba przynależności”.

Jak wiemy trendy wyznaczają światowi projektanci, to oni kreują modę na całym świecie. Modne jest to, co pożądane, czyli nowe i ciężkie do zdobycia, nie dla wszystkich. W momencie gdy dany produkt posiada już większość osób, rzecz traci na wartości i w tym momencie ,,moda” się kończy…

W ślad tej definicji,, być modnym” to ciągła pogoń za trendami, czy jest to możliwe ? Tak, ale dla nielicznych, ponieważ generuje to potrzebę regularnych zakupów nowości. Czy tego chcemy, czy nie, kołowrotek mody się kręci. Tętni własnym życiem niezależnie od naszego udziału.

Mimo to kocham modę, za jej zmienność, nieprzewidywalność. To, że potrafi wpływać na życie innych i non stop mnie zaskakuje. A niby wszystko już w modzie było…

Wiele lat szukałam swojego stylu, ciągle się zmienia wraz ze mną. Bardzo pomogła mi świadomość własnej figury, tego w jaki sposób podkreślać jej atuty, a jak umiejętnie tuszować kompleksy. Wiem, w których kolorach, krojach wyglądam korzystniej, a które nie są dla mnie mimo, że mogą mi się podobać.

Wiedzę na temat stylistyki ubioru postaram się Wam przekazać w następnych artykułach. Jako stylistka nie narzucam własnego stylu, ważne jest by pomóc go znaleźć indywidualnie do ciebie. Ja wiem, jakie ubrania sprawiają, że czuję się w nich sobą. A tym, którzy są jeszcze w trakcie poszukiwań, postaram się pomóc w serii artykułów: STYLIST ADVICES.

Moja rada na tą chwilę? Bawmy się modą, niech światowe trendy będą inspiracją. Czerpmy z mody to, co najlepsze dla nas, indywidualnie. Realizujmy własne pomysły odpowiednio do stylu, w którym czujemy się najlepiej.

Kupując ubrania miej w głowie własny wizerunek, który będziesz potwierdzać słowami ,,to jest super, takie moje”. Znajdź ,,coś” dla siebie i baw się tym, miksuj swoje rzeczy z modowymi trendami. Stwórz swój własny niepowtarzalny świat mody by stał się Twoją wizytówką, odzwierciedlał kim jesteś.

Pamiętaj ! Nie ma żadnych reguł w modzie, najważniejsze BĄDŹ SOBĄ !

1 2 3 4 5 6 7 7a 8 9 10a 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22

PHOTOGRAPHER- Agata Oz

COAT- Marella

T-SHIRT- Pinko

SHORTS- Axara

HANDBAG- Luisa Spagnoli

SHOES- Tosca Blu

JEWELERY- Reserved

 

You May Also Like

Dodaj komentarz